Pilulky Spokojenosti (Xiaoyao Wan) 10tbl Zobrazit v plné velikosti

Pilulky Spokojenosti (Xiaoyao Wan) 10tbl

(Xiao yao Wan)

Více informací

J0019


286 Kč

» Přidat do mého seznamu přáníPůsobení dle TCM: zklidňuje Játra a odstraňuje stagnaci Qi. Posiluje Slezinu, vyživuje krev. Používá se v případech, kdy nedostatek krve Jater vede ke stagnaci jaterní energie Qi, což v průběhu času potlačuje Slezinu a ona nemůže vykonávat své funkce.

Indikace: vegetativní vaskulární dystonie, psychosomatické poruchy, neurastenie, deprese, mastopatie, otoky a citlivost prsů, fibroadenomatóza prsů, chronické záněty pánevních orgánů, cysty vaječníků, menstruační poruchy (bolestivá a nepravidelná menstruace, bolest v bederní oblasti během menstruace), menopauzální syndrom, premenstruační syndrom, chronická hepatitida a její následky, onemocnění žlučníku, chronická gastritida, funkční poruchy gastrointestinálního traktu, chronické ulcerózní léze žaludku a střev, gynekomastie (zvětšení mléčných žláz u mužů), mezižeberní neuralgie a pocit plnosti v hypochondrii, senilní třes (Parkinsonova choroba), stařecké skvrny, chloasma. Používá se jako doplněk při léčbě drogové závislosti a alkoholismu, k odstranění nežádoucích pro játra účinků chemoterapie.

Symptomy: pocit pnutí a bolest v hypochondrii, bolesti hlavy, závratě, mžitky v očích, střídavý pocit chladu a horka, sucho v ústech a krku, otoky a bolestivost prsů, menstruační potíže, apatie, nechutenství, těžká únava, kašovitá stolice. Puls je tenký a prázdný.

Složení: 1 pilulka (9 g) obsahuje sušenou plodnici pórnatky kokosové (Poria Cocos corpus fungus) 2500 mg, sušený kořen anděliky čínské (Angelica Sinensis radix) 2000 mg, včelí med (Mel) 1800 mg, sušený květ pivoňky lékařské (Paeonia Officinalis flos) 1000 mg, sušený kořen atraktylise velkoúborného (Atractylodes Macrocephaia radix) 600 mg, sušený kořen lékořice lysé (Glycyrrhiza Glabra radix) 600 mg, sušenou nať máty peprné (Mentha Piperita herba) 500 mg.

Dávkování: 1 pilulku 1krát denně při jídle rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Uchovávat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje umělá barviva a konzervační látky. Obsahuje alergenní složku (včelí med).

Doba užívání: 2-3 měsíce.

Podmínky skladování: ukládat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C.

Země původu: Čína

Doplněk stravy.

Balení: 10 pilulek po 9 g.