Feel eco prášek do myčky 800 g Zobrazit v plné velikosti

Feel eco prášek do myčky 800 g

Prášek do myčky nádobí účinný již při nízkých teplotách od 40 °C.

Více informací

V4205980


Feel Eco

Dostupnost: Skladem

189 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Prášek do myčky nádobí

Prášek do myčky nádobí, velmi účinný při odstraňování nečistot a zbytků jídla již při nízkých teplotách od 40 °C. Změkčuje vodu a tím zabraňuje tvoření vápenatých usazenin na nádobí. Jedná se o vysoce koncentrovaný prostředek, který vystačí až na 40 mycích cyklů! Neobsahuje chlor, fosfáty ani konzervanty.

Vysoká účinnost prostředku je doložena testy státní akreditované laboratoře ZÚLP České Budějovice. Obsahuje biologicky odbouratelná, přírodní bělící činidla rozkládající barevné skvrny na nádobí a tím zajišťující skvělý výsledek mycího cyklu.

Instrukce: na myčce nádobí zvolte mycí cyklus s nejnižší teplotou. Myjte s plně naplněnou myčkou a nepřekračujte prosím doporučenou dávku mycího prostředku.
Omezujete tak spotřebu vody a energie a tím i samotné znečištění vody.

Další možnosti využití: prostředek můžete použít na čištění trouby, připáleného nádobí, zahradního grilu apod. Malé množství prášku nasypeme na mokrou houbičku a nečistoty vydrhneme.
Při práci s tímto prostředkem doporučujeme pracovat v rukavicích, aby nedošlo k nadměrnému vysušování pokožky.

Upozornění: správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Nekombinujte různé mycí prostředky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: