Feel Eco na nádobí Zobrazit v plné velikosti

Feel Eco na nádobí

Ekologický prostředek na ruční mytí nádobí a mytí ovoce a zeleniny. Dostupná balení: 100ml, 500ml, 1l.

Více informací


Feel Eco

Dostupnost: Skladem

99 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Prostředek na ruční mytí nádobí

Ekologický a velice účinný prostředek určený pro ruční mytí nádobí a mytí ovoce a zeleniny. Díky působení aktivních složek dosahuje vysoké mycí účinnosti. Efektivně odstraňuje nečistoty z mytého nádobí a veškerou mastnotu. Nádobí tak zanechává čisté a beze šmouh. Díky obsahu zvláčňujícího a hydratujícího glycerinu pečuje o pokožku Vašich rukou. Prostředek je dermatologicky testován u osob s citlivou pokožkou. NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH! Tento prostředek se hodí i pro mytí ovoce a zeleniny. Očistí prach a další nečistoty (hnojiva, postřiky, atd) z povrchu tím, že na sebe tyto nečistoty naváže. Vysoká účinnost prostředku je doložena talířovými testy provedenými státní akreditovanou laboratoří ZÚLP. Využíváním výhradně snadno biologicky odbouratelných a netoxických surovin dosahuje minimálního dopadu na životní prostředí.

Instrukce: dávkování 4ml na 5l mycího roztoku, v případě silného znečištění 6ml na 5 litrů (piktogram). Nedoporučujeme mýt nádobí pod tekoucí vodou, ale metodou napuštění vody do dřezu a přidáním doporučeného množství prostředku.
Umyté ovoce opláchněte v čisté vodě.

Upozornění: správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Nekombinujte různé mycí prostředky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Vlastnosti produktu: můžeme jej použí pro ruční mytí nádobí, podlah a jiných nesavých povrchů v kuchyni (mikrovlnné trouby a lednice).
Ekologicky šetrný pomocník pro mytí a úklid při chalupaření, chataření a campingu.
Prostředek je koncentrovaný, 500 ml balení vystačí na 125 mycích dávek (5 litrů mycího roztoku).
Neobsahuje SLS, fosfáty, EDTA, NTA, parabeny, barviva. Obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných plastů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: