Yellow & Blue prací gel z mýdlových ořechů na funkční prádlo s koloidním stříbrem Zobrazit v plné velikosti

Yellow & Blue prací gel z mýdlových ořechů na funkční prádlo s koloidním stříbrem

Prací gel na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken. Dostupná balení: 250ml, 1l.

Více informací


TIERRA VERDE

Dostupnost: Skladem

199 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Prací gel z mýdlových ořechů na funkční prádlo s koloidním stříbrem

Perfektně odstraní nečistoty, a to při plném zachování funkčnosti všech speciálních materiálů, které u moderního sportovního ošacení můžeme najít. Obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální a antifungicidní vlastnosti. Neobsahuje syntetické zjasňovače, parfemaci ani barviva. Nezanechává v prádle rezidua, která ucpávají póry textilních vláken a dráždí pokožku. Při praní funkčního oblečení se nedoporučuje používat aviváž. Vhodné pro ruční praní i praní v pračce. 

Dávkování: 
Praní v pračce: při běžném znečistění 30 ml/1 uzávěr pracího gelu na pračku. Při větším znečistění a/nebo tvrdé vodě dávku úměrně zvýšit až na dvojnásobek. 
Ruční praní: cca ½ uzávěru pracího gelu na prací lázeň. 
Na místa se silným znečištěním organickými nečistotami naneste přiměřené množství neředěného přípravku, nechte jej vsáknout a místo promněte rukou. Poté perte dle návodu ručně nebo v pračce. 
Složení: extrakt z mýdlových ořechů, rostlinný tenzid, silikát, xantanová guma, koloidní stříbro.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: