Glycin Aktiv Farm Grupp 50 tablet Zobrazit v plné velikosti

Glycin Aktiv Farm Grupp 50 tablet

Dopřejte svému tělu aminokyselinu glycin ve formě doplňku stravy, který napomáhá využívání glukózy a regulaci hladiny krevního cukru.

Více informací

T088


Farm Grupp

Dostupnost: Skladem

180 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Glycin Aktiv od Farm Grupp

Přípravek slouží k doplnění glycinu a vitamínů B1, B6 a B12 do organismu a je určen pro podporu nervové soustavy. Glycin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle. Vitamíny B1, B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervového systému, podporují psychickou činnost. Vitamíny B6 a B12 pomáhají snižovat únavu a vyčerpání a udržovat normální funkci imunitního systému.

Složení:
2 tablety obsahují glycin 708 mg, plnidla: laktóza (mléčný výrobek), mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: stearát vápenatý, oxid křemičitý; vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,8 mg (tj. 128 % RHP*), vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1,2 mg (109 % RHP), vitamín B12 (kyanokobalamin) 3 µg (120 % RHP).
*RVH = referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování:
1 kapsle 2x za den, nejlépe během jídla, tabletu nechat rozpustit v ústech

Doporučená doba užívání:
1 měsíc

Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při případné nesnášenlivosti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Země původu:
Rusko

Balení:
50 tablet

doplnek_stravy_definice

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: