Kanadská brusinka OSOKOR 60 tablet Zobrazit v plné velikosti

Kanadská brusinka OSOKOR 60 tablet

Vyzkoušejte extrakt z kanadské brusinky a podpořte tak zdravou funkci vašeho močového systému, imunity i střev.

Více informací

T044


OSOKOR

Dostupnost: Skladem

217 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Kanadská brusinka od OSOKOR

Obsahuje směs extraktu z kanadské brusinky, vitaminů A, C, E, rozpustné vlákniny inulínu a bioflavonoidů z citrusových plodů. Bioflavonoidy podporují imunitní ochranu, příznivě působí na střevní funkci. Vitamin C pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje normální tvorbu kolagenu pro tvorbu kostí, chrupavek, kůže, zubů a krevních cév. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Vitamin A podporuje činnost imunitního systému, pomáhá udržovat normální funkci zraku, sliznic a pokožky.

Složení 3 tablet:
klikva velkoplodá (lidově i kanadská brusinka, Vaccinium macrocarpon L.) extrakt z plodů 300 mg, inulin z kořenů čekanky obecné (Cichorium intybus) 90 mg, citrusové bioflavonoidy 36 mg (obsah hesperidinu 9 mg), kyselina L- askorbová (vitamin C) 30 mg (37 % RVH*), DL-?-tokoferyl-acetát (vitamin E) 6 mg (50 % RVH*), retinyl-acetát (vitamin A) 1650 mikrogramů (tj. 206 % RVH*) , objemové činidla: mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, protihrudkovacie látky: oxid křemičitý, stearan hořečnatý.
*RVH = referenční výživová hodnota

Doporučené dávkování:
12 tablety 3x za den, hodinu před jídlem nebo 2 hodiny po něm, zapít vlažnou vodou

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 12 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nesmí být použit jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na některé složky přípravku.

Země původu:
Ukrajina

Balení:
60 tablet

doplnek_stravy_definice