Nimbový šampon, TheraNeem™ Oil Shampoo 360 ml Zobrazit v plné velikosti

Nimbový šampon, TheraNeem™ Oil Shampoo 360 ml

Uklidňující šampon pro všechny typy vlasů a citlivou pokožkou.

Více informací


Dostupnost: Zboží na objednávku

490 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Nimbový olej byl po staletí používán k ošetření problematické pokožky. Je především vhodný pro svědivou podrážděnou a citlivou pokožku. Thera Neem šampon pomáhá čistit, zjemňovat a obnovovat zdraví a vitalitu vlasů i pokožky. Thera Neem byl speciálně vyvinut k jemnému čištění, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, mýdla ani syntetické voskové zahušťovače. Obsahuje směs rostlinných zvlhčovačů a provitamin B5 k podpoře růstu silných a zdravých vlasů a zdravé pokožky.

novinka ve vlasové kosmetice,
pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu vlasové pokožky,
příznivě ovlivňuje hydrataci vlasů, návrat jejich přirozeného lesku vlasů a celkový objem,
podporuje ochranu a vyhlazení vlasové struktury, zlepšuje prevencitřepení konečků vlasů,
provitamin B5 (panthenol) proniká hluboko až ke kořínkům vlasů a trvale je chrání.
Vzhledem k tomu, že je tento šampon řidší než většina ostatních, přechází přímo do pokožky. Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do pokožky. Nechte působit 3 až 5 minut, poté důkladně opláchněte. Pro ještě lepší výsledek používejte s nimbovým kondicionérem Thera Neem.

Vyrovnané pH., nulový obsah: Sodium Laureth, Lauryl Sulfate

Složení: Melia Azadirachta (Botanical Extract Blend of Certified Organic Neem Leaf), Matricarie Chamomile L (Camomile), Arnica Montana (Arnika), Pinus (Pine Bark), Ocimum Basilicum and Prunus Cerasus (Basil and Cherry Bark), Sodium C14 – C16 Olefin Sulfonate, Polysorbate 20, Decyl Polyglucoside, Lauramide, PEG 7 Glyceryl Cocoate, Melia Azadirachta (Wild Crafted Neem Oil), Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Citric Acid, Parfum (Grapefruid Fragrance from Essential Oils)
Thera Neem výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Objevte sílu nimby.