Nimbový kondicionér, TheraNeem™ Conditioner 360 ml Zobrazit v plné velikosti

Nimbový kondicionér, TheraNeem™ Conditioner 360 ml

Thera Neem Conditioner - Uklidňující kondicionér pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku.

Více informací


Dostupnost: Zboží na objednávku

490 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Thera neem kondicionér je doplněný jojobovým olejem a pšeničnými bílkovinami. Panthenol zvláčňuje a snižuje štěpení konečků vlasů, přidává jim jas a lesk. Po použití Thera Neem kondicionéru budete spokojeni se vzhledem a kvalitou vašich vlasů, budete zahaleni příjemnou vůni Thera neem kondicionéru.

Thera Neem Conditioner - Uklidňující kondicionér pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku.

Nimbový olej se po staletí používal k ošetřování pokožky.Je vynikající pro citlivou, svědivou a podrážděnou pokožku. Thera neem dodává přirozený lesk i vlasům, které byly v minulosti podrobeny působení chemických přípravků a barev.

Použití:

Vmasírujte do pokožky a vlasů. Pro lepší účinek nechte působit na pokožce a vlasech přibližně 3 - 5 minut, poté opláchněte vodou.Doporučujeme použít spolu s Thera Neem šamponem pro lepší výsledek.

Složení:

Melia Azadirachta (Botanical Extract Blend of Certified Organic Neem Leaf), Barbadensis Miller (Hand - Fileted Aloe Vera Gel), Cetearyl Alcohol, PEG 40 Castor Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Simondsia Chinensis (Jojoba oil), Melia Azadirachta (Wild Crafted Neem Oil), Stearalkonium Chloride, Panthenol, Glycerin, Tocopherol, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Parfum.

Obsah: 360 ml

Země původu:

USA

Zdravá Kosmetika

Po tisíce let lidé hledají prostředky k upevnění svého zdraví a k vyléčení různých nemocí v přírodě, pomocí léčivých rostlin. Asi žádná jiná rostlina se více nepřiblížila definici všeléku než nimba - tropický stálezelený strom původem z Indie (lat. Melia azadirachta). Všechny části stromu mají léčivé účinky. Z tohoto důvodu naše výrobky obsahují jak listy, olej tak i kůru, aby bylo dosaženo maximálních účinků.

Objevte sílu nimby

Z nimby se podařilo izolovat mnoho aktivních látek. K nejprostudovanějším z nich patří nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin a nimbidin. Listy nimby obsahují vlákninu, karbohydráty (uhlovodany) a nejméně 10 druhů aminokyselinových proteinů (bílkovin). Obsahují též kalcium (vápník) a další minerály. Analýza také odhalila v těchto listech přítomnost karotenoidů, které působí jako ochrana před mnoha druhy rakoviny. Nimbový olej má vysoký obsah mastných kyselin a díky tomu je velice jemný a vhodný pro citlivou suchou pokožku.

Nimbová kosmetika je z ekologicky pěstované nimby. Všechny přípravky jsou založené na přírodní, převažně bylinné bázi. V Indii, kde jsou suchá léta a pálí horké tropické slunce, se stalo tradicí užívat nimbovou kosmetiku. Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a umožňuje udržet její přirozenou rovnováhu. Tyto vlastnosti umožňují nimbě omezit tvorbu vrásek, a to tím, že pomáhají kůži udržovat její pružnost. Nimba dokáže léčit poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením, a také dokáže i předcházet předčasnému stárnutí pokožky.