TheraNeem™ Nimbový olej 60 ml Zobrazit v plné velikosti

TheraNeem™ Nimbový olej 60 ml

Nimbový olej má na pokožku a její stav blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity, plísně a příznivému působení na imunitní systém. Podporuje léčbu lupénky a ekzému.

Více informací


Dostupnost: Zboží na objednávku

380 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Nimbový olej má na pokožku a její stav blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity, plísně a příznivému působení na imunitní systému. Nimbový olej, prověřený staletími užívání, je účinno a vysoce bezpečnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému.

Může se přímo aplikovat (namazat) na pokožku a nebo přidat pár kapek do vaší oblíbené tělové, nebo vlasové kosmetiky.

Obsahuje specielní složky, jako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, které mají jedinečné účinky na pokožku, má vysoký obsah mastných kyselin, které pomáhají zjemnit a zvlhčit pokožku (kyselina olejová 52,8%, stearová 21,4%, palmitová 2,6%, linoleová 2,1% a různé nižší mastné kyseliny), obsahuje vitamin E a esenciální aminokyseliny, má antivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky, příznivě ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti, napomáhá hojení ran a vytváření kolagenových vláken, originál nimbový olej má oříškovo – česnekovou vůni, nimbový olej má vysokou teplotu tuhnutí (začíná tuhnout už při pokojové teplotě).

Thera Neem výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Objevte sílu nimby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: