Basilur Tea černý čaj - Kniha Blue 100 g

Netradiční dárek sypaného čaje v krásné plechové lakované knize. Černý čaj s příchutí jasmínových květů, modré malvy a pražených mandlí.

290,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Basilur černý sypaný aromatizovaný čaj, plechová lakovaná kniha 100 g - sypaný černý aromatizovaný čaj s příchutí jasmínových květů, modré malvy a pražených mandlí.

 

Speciální dárkové balení čaje pro sváteční chvíle. Mistrovská směs pravého cejlonského černého čaje s papájou, světlicí,měsíčkem, slunečnicí a aroma skořice. Čaj zabalený v překrásném lakované plechové krabičky ve tvaru knihy. Ideální nápoj pro uvolnění a oživení duše a smyslů.

 

 

Firma Basilur Tea Export Ltd. je největším exportérem cejlonského čajena světě. Své produkty vyváží do zemí jako je Velká Británie, Česká republika, USA, Německo, Spojené arabské emiráty, Kanada, Dánsko, Saúdská Arábie a dalších 30 států světa.


Čaje pocházejí z různých nadmořských výšek a oblastí UVA, Dimbulla a Nuwara Eliya, prosnulých po celém světě výrobou nejjemnějšího ceylonského čaj.

 

Kvalita čajů splňuje přísné požadavky mezinárodních norem ISO 9001 a HACCPpodle kterých je výroba certifikována a pravidelně kontrolována mezinárodními auditorskými organizacemi.

 


Informujte mě, až bude k dispozici