• Sleva!

SLOW-NATUR Esenciální olej Fenykl 10 ml

Esenciální olej Fenykl se často využívá u nerovnováhy hormonální činosti, při nepravidelné menstruaci, při migréně hormonálního původu, pozitivně působí na trávicí trakt, podporuje tvorbu mléka - kojení. 

39,00 Kč
S DPH
Počet
Momentálně vyprodáno

Esenciální olej Fenykl má sladkou, zemitou vůní podobnou anýzu. Často se využívá u nerovnováhy hormonální činosti, při nepravidelné menstruaci, při migréně hormonálního původu, pozitivně působí na trávicí trakt, podporuje tvorbu mléka - kojení. 

Pro zdravotní účely vybírejte oleje dle konkrétních účinků, které navozují.

Použití: nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapeme 3-8 kapek oleje nebo směsi a necháme volně odpařovat. Kromě inhalací je možné oleje a jejich směsi použít ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky. Koupele vytvoříte 3–10 kapkami esenciálního oleje rozmíchaného v 1dcl mléka či lžičce medu ve vaně s vodou o teplotě 35–37 °C. Na masáž si připravte masážní směs použitím 10 až 25 kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte jej s 50 ml rostlinného oleje. 

SLOW-NATUR

Informujte mě, až bude k dispozici