Beta karoten 10.000 m.j. - Promobalení 1+1 zdarma, 100+100 tob.

Přírodní barvivo se silnými antioxidačními vlastnostmi.

167,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení. Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika. Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa.
 
Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E.
 
6 mg = 10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží  až 80%.
 

Beta karoten je přírodní barvivo se silnými antioxidačními vlastnostmi. Účastní se ochrany organismu proti působení volných radikálů. Zpomaluje proces stárnutí buněk. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost kůže proti škodlivinám i při účincích ultrafialového záření. Pomáhá chránit pokožku před předčasnou tvorbou vrásek. Podporuje přirozeně krásné a zdravější opálení. Pro účinnější ochranu se doporučuje užívat beta karoten alespoň 2-3 týdny před plánovaným pobytem na slunci. Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E pro udržení dobrého stavu zraku.


Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.  
 
Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.  
 
Doporučené dávkování :
1 tobolka denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou.

 

Obsah: 100+100 tob.


Informujte mě, až bude k dispozici