• Nové

Zelený čaj Yerba maté prášek BIO 100 g Wolfberry

Zelený čaj Yerba maté prášek BIO 100 g Wolfberry (někdy také jen maté) je pravděpodobně nejoblíbenější jihoamerický nápoj, který se stává stále více populární po celém světě.
58,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Zelený čaj Yerba maté prášek BIO 100 g Wolfberry (někdy také jen maté) je pravděpodobně nejoblíbenější jihoamerický nápoj, který se stává stále více populární po celém světě. Připravuje se z lístků cesmíny paraguayské (Ilex paraguariensis), což je stále zelený, středně vysoký strom. Nápoj je díky velkému obsahu kofeinu vyhledáván pro své výrazné povzbuzující účinky.
Jak připravovat a konzumovat BIO čaj yerba maté
Prášek je nejjednodušší rozmíchat ve 200-300 ml vlažné vody a popíjet. Dá se však přidat i do jídla. Extrakt má velkou výhodu v malém dávkování. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu (přibližně 20%) se doporučuje začínat na nižších dávkách, které můžeme postupně navyšovat. K denní konzumaci stačí 0,65 až 0,85 gramů. Pití maté se pro vysoký obsah kofeinu nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a dětem.

Charakteristika
Yerba maté je známé pro své výrazné povzbuzujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein a minerální látky (hořčík, draslík, železo, křemík, vápník, fosfor a další.) Rovněž vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Urychluje metabolismus, srdeční tep a pomáhá s prokrvením celého těla. Díky tomu se zlepšuje paměť, kognitivní funkce, ostražitost, všímavost a další. Podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Dokáže oddálit projevy únavy a psychického i fyzického vyčerpání.

Složení
100% BIO čaj yerba maté v prášku.

Bez barviv a konzervantů.

Skladování
Skladujte v suchu a temnu

Země původu
Brazílie

Obsah balení
100g
Wolfberry
8594158032263

Informujte mě, až bude k dispozici