• Nové

Řebříček bylinný čaj 50 g Wolfberry

Řebříček bylinný čaj 50g Wolfberry se nejčastěji připravuje jako čaj. Vzhled řebříčku je tak specifický, že záměna za jinou rostlinu je skoro nemožná. Je to bylinka určená hlavně
33,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Řebříček bylinný čaj 50g Wolfberry se nejčastěji připravuje jako čaj. Vzhled řebříčku je tak specifický, že záměna za jinou rostlinu je skoro nemožná. Je to bylinka určená hlavně pro ženy.

Jak připravit odvar z řebříčku
Jednu až dvě čajové lžičky zalijeme 1/4 litrem vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.

Schválená lékařská tvrzení
•  Normální funkce močových cest
•  Normální trávení
•  Normální funkce dýchacíh systému
•   Menstruační komfortCharakteristika
Řebříček se používá při nespecifických žaludečních problémech a nedostatečném nebo porušeném trávení. Dále při poruchách látkové výměny, revmatizmu, dně, klimakterických a menstruačních problémech. Podporuje normální funkce močových cest, trávení, dýchacíh systému, menstruační komfort Vykazuje potopudný, horečku snižující, krevní tlak snižující, stahující a močopudný účinek.

Je to rozšířená bylinka, která při kvetení dorůstá výšky až 80 cm. Právě podle tvaru jeho lístků vzniklo i české jméno, připomíná totiž prastarý žebřík. Roste na loukách, lesních cestách, na krajích polí, nebo i na zahradkách.

Staré „bylináře“ označují řebříček za „spásu všech chorob“. Říká se, že ženy by se uchránily před mnohými těžkostmi, kdyby občas sáhly po řebříčku!“ Je jedno, zda si vypije šálek čaje z řebříčku mladá dívka s nepravidelnými měsíčky nebo ženy v přechodu či po přechodu. Řebříček velice dobře působí na dělohu.

Dávkování
Při vnitřním užívání řebříčku je nutné dodržovat přiměřené dávkování, protože v opačném případě hrozí závratě a bolesti hlavy. Doporučené jsou 3 šálky denně. Řebříček by se také neměl užívat dlouhodobě.

Skladování
Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah
50 g

Wolfberry
8594158037831

Informujte mě, až bude k dispozici