Vážení obchodníci,

 

velmi rádi bychom Vás oslovili s velkoobchodní nabídkou spolupráce pro Váš e-shop či kamenný obchod. Nabídka se týká lanolínového regenerátoru WOOL BALSAM, který nemá na trhu konkurenci. Prostředek je ekologický, čirý koncentrát, který je 4v1.

1) PRANÍ – veškeré prádlo a textilie, které pereme ručně či v pračce, včetně vlny a ovčích roun + nahradí aviváž.

2) NÁDOBÍ – zastoupí veškeré prostředky na ruční mytí nádobí, včetně sporáku aj..

3) ÚKLID – hravě si poradí se špínou při veškerém úklidu, včetně mytí oken bez okeny.

4) DALŠÍ VYUŽITÍ – odstranění lišejníků z teras, střech aj.. Mycí prostředek na automobily. Prostředek pro zahrádkáře na postřiky proti různým škůdcům (mšice, molice, mandelinka atd.), ale i proti plísním…    

LANOLINOVÝ REGENERÁTOR je vhodný do sortimentu eko drogerie, drogerie, zdravého životního stylu, vlny, vlněných výrobků, smíšených prodejen, doplňkový sortiment aj.. Produkt je velmi dobře prodejný.

Výrobek neobsahuje fosfáty a je ekologicky nezávadný. Tímto přípravkem šetříme zdraví své, svých blízkých a také naše životní prostředí. Jedná se totiž o velmi ekologický koncentrát (ekologicky zpracovaný výtažek z ovčí vlny), který nejde koupit v žádném obchodu drogerie nebo kosmetiky. Je velmi husté konzistence a proto je cenově daleko výhodnější než daleko řidší lanoliny barvené. Oproti barevným lanolinům je škála využití tohoto extraktu také daleko širší. Lanolinový regenerátor je vyroben v ČR.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

 

S přátelským pozdravem

 

Zdeněk Vyklický

EKOMARKET CZECH s.r.o.

e-mail: info@ekomarket.cz

Tel.: + 420 722 959 021

www.ekomarket.cz