Velta Tea - Mix 2 druhů kvetoucích čajů 2 x 6 g - zelený

MIX 2 druhů kvetoucích čajů - zelený

 
obsahuje 1 ks Srdce k srdci a 1 ks Večernice

72,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

MIX 2 druhů kvetoucích čajů - zelený 


obsahuje 1 ks Srdce k srdci a 1 ks Večernice

 

 

Srdce k srdci 1 ks


Čajové poupě se rozvine do nádherného růžovo-červeného květu, který připomíná dvě srdce tisknoucí se k sobě. Je to čaj, který umí potěšit nejen svým krásným vzhledem, ale i osvěžující květinovou vůní a jemným zelenožlutým nálevem nasládlé chuti.
Složení: stříbrný jehličkový čaj, květ karafiátu (Dianthus carryophyllus) 

 


Večernice - Kvetoucí čaj z černého čaje 1ks


Jak první jasná hvězda zazáří Večernice svými kvítky jasmínu a měsíčku lékařského nad setmělou noční krajinou z nálevu lístků černého čaje. Kvítky dodají výluhu z pravého černého čaje vynikající ovoněný nádech. 
Složení: černý čaj Golden Tip, květ jasmínu a měsíčku lékařského

 


Kvetoucí čaj je ručně vázaný čaj z lístků stříbrné jehly (druh zeleného čaje) a různých druhů bylinek či květů. Umělecky svázané lístky čaje, které jsou speciálně pěstovány pro vytvoření čajového poupěte, se při zalití horkou vodou (90˚ C) postupně rozvíjejí. Po 3-5 minutách vykvete přímo před Vašima očima nádherný barevný květ, který povýší lahodný čajový nálev o jedinečný estetický zážitek.Kvetoucí čaj je balen v hygienickém přebalu po jednom kuse a je určen pro nálev cca 0,6 litru horké vody (90˚C). Jde o ručně vázaný čaj z lístků stříbrné jehly (druh zeleného čaje) a různých druhů bylinek či květů.Balení: 2ks - 12 g (1 ks - 6 g)


K zakoupení je po jednotlivých kusech, nebo v krabičkách po 8 kusech.


Expirace 24 měsíců od data výroby


Informujte mě, až bude k dispozici