• Sleva!

Feel eco sůl do myčky 1 kg

Přírodní sůl do myčky zabraňující tvorbě vodního kamene na nádobí se změkčovacím účinkem u tvrdé vody.

59,00 Kč
S DPH
Počet
Momentálně vyprodáno

Sůl do myčky

Přírodní regenerační sůl do myček nádobí zabraňující tvorbě vodního kamene na nádobí, která je zároveň změkčovačem i velmi tvrdé vody.

Myčky nádobí obsahují změkčovač vody (iontoměnič) zachycující ionty, které způsobují tvrdost vody. Tímto výměníkem prochází voda z vodovodního řádu a do myčky se dostává voda upravená. Díky pravidelnému doplňování a používání regenerační soli bude zajištěna bezchybná funkčnost výměníku iontů a voda tak bude v myčce dokonale změkčená. Tím bude zároveň prodlužena životnost myčky.

Sůl do myčky předchází tvorbě usazenin vodního kamene v myčce.

Napomáhá zabraňovat vzniku vápenatých usazenin na sklenicích, nádobí i příborech. Krystalky soli jsou mechanicky upraveny tak, aby docházelo k postupnému rozpouštění dle potřeb programů myčky. Sůl do myčky nádobí je extra čistá sůl  a neobsahuje minerály a další aditiva, které jsou obsaženy v běžné soli.Bez barviv, denaturujících či bělících látek. Sůl je biologicky lehce odbouratelná (biodegadabilní).

Instrukce: prosím dodržujte návod pro doplňování soli, který je součástí manuálu k Vaší myčce.

Upozornění: správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Skladujte na suchém a chladném místě.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Feel Eco
V4300001

Informujte mě, až bude k dispozici