Ženšen s lékořicí 80 tbl.

Fyzický a psychický výkon, vitalita, mozek, paměť, imunita, stres, únava, vyčerpanost.

329,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Extrakt z kořene ženšenu může příznivě působit při udržování fyzické i psychické výkonnosti, může stimulovat vitalitu. Dále může příznivě působit při podpoře činnosti mozku, může posilovat paměť. Přispívát k udržování funkce obranného systému, může posilovat imunitu. Působit jako adaptogen, pomáhat lépe zvládat stresové situace, povzbuzovat při únavě a vyčerpanosti, může podporovat činnost nervového systému. Pomáhat při udržování sexuálních funkcí. Blahodárně působit na stav oběhového systému, podporovat cirkulaci krve i krvetvorbu. Urychlovat rekonvalescenci a může oddalovat projevy stárnutí. 

Složení: ženšen (Panax ginseng, korejský) extrakt 100 mg, lékořice lysá 100 mg, laktóza (plnidlo), vitamín C 10 mg (12,5 % doporučené denní dávky), škrob, stearát vápenatý (plnidla) v 1 tabletě. 

Doporučené dávkování: 1 – 2 tablety za den, nejlépe při jídle, zapít sklenicí vody. Doporučuje se přípravek užívat v první polovině dne. Doporučená doba užívání: 1 – 2 měsíce. 

Upozornění: Není určeno pro děti. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nedoporučuje se užívat osobám s vysokým krevním tlakem a při nemocech kardiovaskulární soustavy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. 

Doplněk stravy

Balení: 80 tablet

Výrobce: ELIT-PHARM

Země původu: Ukrajina

Dovozce: TML, a.s.  Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno  IČ: 25372670 DIČ: CZ25372670 

ELIT-Pharm
T043

Informujte mě, až bude k dispozici