Bezlepkové jablečné pusinky s citronem 30g

S chutí pravých jablek, při dietě, bez lepku

68,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem


• Nízkokalorický výrobek, obsahuje velké množství vlákniny
Jablečné pusinky vyrobené na základě pečených jablek. Ve složení najdete pouze přírodní složky! Představují zdravou alternativu chipsů a sušenek, můžete si je díky pohodlnému balení brát kamkoliv s sebou. Jsou vhodné při dietách.


Jablka jsou zdrojem vitamínů a mikroelementů. Najdeme v nich prakticky všechny potřebné minerální látky, potřebné pro náš organismus: draslík, fosfor, vápník, magnézium, sodík, železo a vitamíny: C, E, karoten (A), B1, B2, B6, PP. Jablka čistí organismus od toxinů, normalizují metabolismus. Největší koncentraci vitamínů v jablku najdeme ve slupce a hned pod slupkou-proto používáme celé zralé plody! Jablka mají celkově posilující účinek, dodávají energii a osvěžují. Plody s malým množstvím cukru mají vliv na kolísání hladiny cukru v krvi, výsledkem je cukrovka. Jablečná dieta minimalizuje množství cholesterolu v krvi o 30 %. Pečené jablka jsou prospěšné při chronických zácpách, čerstvá jablka-při gastritidě a kolitídě, avitaminóze. V každém případě jsou jablka výborným léčivým a preventivním prostředkem, a to díky obsahu minerálních solí, vitamínů a mikroelementů.

Složení: pečená jablka 95 %, vaječný bílek 1 %, citrón 4 %.

Energetická hodnota na 100 g: 71,1 kJ / 17,6 kcal

Výživová hodnota na 100 g: Tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 3,7 g (z toho Cukry 0 g), Bílkoviny 1,3 g, Vláknina 1,8 g, Sůl 0 g.

Skladování: Skladujte při teplotě max. +50oC, při relativní vlhkosti vzduchu 75 %.

Země původu: Rusko

Balení: 30 g


Tenvit
D009