Stevia Natusweet tabl.-sáčky do dávk.1x7.5 g 125 ks

Sladidlo stévie sladké přírodního původu jako tablety v sáčku na doplnění do dávkovače.

62,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Stevia Natusweet tablety

Tablety (60mg/ks) mají následující složení : Steviolglykosidy 40%, Soda bicarbona 35%, kyselina adipová 22%, Leucin 2,8% , Magnézium 0,2%.

Sladidlo přírodního původu s obsahem steviol-glykosidů. Vyrobeno z extraktů z rostliny Stevia Rebaudiana. Vhodné pro slazení nápojů, jogurtu, müsli, salátů, dezertů a náplní. Výhody produktu Stevia Natusweet:

- jedna čajová lžička cukru odpovídá přibližně 3-4 kapkám
- bez kalorií! GM-free
– jednoduché dávkování
– kvalitní výrobek z Rakouska

Natusweet Stevia na rozdíl od umělých sladidel nevyvolává inzulinovou aktivitu. Po konzumaci umělých sladidel jako je např. aspartam a sacharin vyšle mozek signál slinivce břišní k uvolnění hormonu inzulinu, protože mylně předpokládá, že organismus dostal vysokou dávku energie. Umělá sladidla však hladinu cukru v krvi nezvyšují. Inzulin už však pracuje, a místo aby hladinu cukru snížil z hodnoty vysoké na normální, sníží jí z normální na hodnotu hluboce nedostatečnou. Přirozenou reakcí těla na tuto situaci je následný pocit „VLČÍHO HLADU“ a potřeba příjmu další energie.

Při konzumaci výrobků Natusweet Stevia mozek nevysílá slinivce břišní žádné signály pro spuštění hormonu inzulinu a nenastává tak inzulínová aktivita s důsledkem „VLČÍHO HLADU“. Tato unikátní vlastnost je dána specifickými vlastnostmi sladidla přírodního původu Natusweet na bázi steviových glykosidů.

Hmotnost: 250 g
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota  610 kJ /145 kcal
Tuky 0,06 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,06 g
Sacharidy 40 g
z toho cukry  0 g
Bílkoviny  0 g
Sůl 13,5 g

Natusweet

Informujte mě, až bude k dispozici