Rytmy zdraví

Doplněk stravy unikátní komplex určený pro obnovu správných biorytmů člověka.

515,00 Kč
S DPH
Počet
Momentálně vyprodáno


Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy.Balení: 2x30 tablet = 60 tablet

 

Rytmy civilizace potlačují naše vnitřní biorytmy. Styl života a způsob stravování způsobují pomalý deficit vitamínů a stopových prvků, který pak nedovoluje buňkám plnohodnotnou obnovu. Den za dnem se střádá chronická únava a dříve či později dochází k selhání.

 

RYTMY ZDRAVÍ je unikátní komplex určený pro obnovu správných biorytmů člověka, sladění času a přirozených rytmů v lidském těle i psychice. Obsahuje výtažky unikátních sibiřských bylin a také potřebné vitamíny a minerály. Nastavením správných rytmů života – biorytmů, nastavíme svému organizmu správné časování, tolik potřebné pro jeho dokonalou funkci i v ztížených podmínkách života současnosti a poskytneme mu možnost využívat své zdroje v odpovídajícím čase.

 

Komplex se skládá z dvou "Formul" – lahviček s 30 tobolkami, každá formula má jiný účinek:

 

 

Ranní formula:

 

  • Přirozeně podporuje aktivitu člověka
  • Tonizuje a posiluje výkonnost

 

Ve složení ranní formule "Rytmů zdraví" jsou zahrnuty rostlinné složky, které podporují obnovu psychické i fyzické síly a výkonnosti. Jedná se o šetrné přírodní adaptogeny eleutorokoku a tonizační substance listů kopřivy a zeleného čaje.

 

Složení ranní (oranžové) formule: Obsahuje i vitaminy A, D3, C, E, B1, B2, B6, B12, PP, kyselina listová a vinan L-karnitinu (L-karnitin tartrát).

 

Večerní formula:

 

  • Navozuje klidnou náladu a relaxaci
  • Vede organismus k plnohodnotnému odpočinku a obnově sil nejen fyzického těla, ale i psychiky

 

Složení této formule obsahuje speciální komplex rostlinných látek z máty, kořene lopuchu a mateřídoušky, které mají šetrný uklidňující účinek a napomáhají postupné rehabilitaci a harmonizaci nočních biorytmů.

 

Složení večerní (modré) formule: Obsaženy jsou i důležité minerály vápník, hořčík, jód, železo, selen, zinek, mangan a měď.

 

 


Informujte mě, až bude k dispozici