CentralVita® Energy - 60 tbl., multivitamin

Multivitamin + Guarana + Ženšen + Ginkgo + Echinacea

225,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Multivitamin + Guarana + Ženšen + Ginkgo + Echinacea
 
CentralVita® Energy - vyvážená formule obsahuje celkový komplex vitaminů a minerálních látek. Biotin ze skupiny vitaminů B přispívá k psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Hořčík napomáhá k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli ve vyváženém příjmu tekutin a roztoků solí a minerálních látek. Chróm přispívá k normálnímu metabolismu, vitamin C napomáhá funkci obranyschopnosti a zinek udržuje vlasy a nehty. Nová receptura je obohacena o přírodní standardizované rostlinné extrakty guarany, ženšenu, ginkga a echinacei. Ginkgolidy Jinanu dvoulaločného působí na rozšiřování cév očí, mozku i končetin. Guarana obsahuje kofein s účinkem na svalový a nervový systém. Ženšen působí při stresu a napomáhá k celkové stabilitě.

Kombinace multivitaminových tablet a koktejlu přírodních životabudičů, které zaručí nejen pokrytí denní potřeby vitaminů a minerálních látek, ale navíc posílí Vaši energii. Léty prověřené příznivé účinky guarany, ginkgo biloby, žen-šenu a echinacei Vám zprostředkováváme v ojedinělé kompozici společně s vitaminy a minerály pro Váš zdravý a energie plný život. Guarana Vám pomůže k větší koncentraci, při únavě a ospalosti. Urychlí rekonvalescenci po úrazech a napomůže v boji s nadváhou a celulitidou. Kořen života, žen-šen, patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny světa. Má protinádorové účinky a díky stimulaci činnosti jater příznivě ovlivní vyplavování škodlivin z těla. Potlačuje únavu a zlepšuje činnost mozku. Je vhodný při nervovém vyčerpání a depresích. Výtažek ze stromu jinanu dvoulaločného, nazývaný ginkgo biloba, je proslulý svým kladným vlivem na činnost oběhového systému a prokrvování organismu. Z toho plynou téměř zázračné účinky při potížích s impotencí. Napomáhá při rekonvalescenci poškození nervové soustavy, obtížích s nedostatečným prokrvováním končetin a při ušním šelestu. Rostlinka třepenatka nachová, známější jako echinacea, účinně posílí Vaši imunitu.

 


 
Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Je vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.
 
Skladování :
V uzavřeném obalu, na suchém a chladném  místě, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
Doporučené dávkování :
1 tableta 1x denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možno i po částech spolknout a zapít tekutinou

 

Obsah: 60 tbl.


Informujte mě, až bude k dispozici