Antioxidant new formula - 60 tbl.

Ochrana před oxidativním stresem.

155,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Ochrana před oxidativním stresem.
 

Přípravek s výrazným antioxidačním účinkem v sobě spojuje účinky šesti složek, které se vzájemně doplňují a společně tvoří vyrovnaný celek v boji proti škodlivým volným radikálům. Vedle již známých prostředků jako je vitamin C, vitamin E, selen, zinek a beta karoten obsahuje navíc i výtažek z hroznových semínek. Semínka se dostala do širšího povědomí odborníků na výživu poměrně nedávno i přesto, že obecně je hroznové víno svými blahodárnými účinky velmi dobře známé. Největší předností hroznů jsou flavoidní složky, které jsou nejvíce zastoupeny právě v semínkách. Bylo zjištěno, že výtažek ze semínek hroznů má silnější antioxidační účinky než vitaminy C a E i než beta karoten. Jsou i bohatým zdrojem látek, které snižují kapilární propustnost a křehkost žil a cév a používají se při léčbě a prevenci cévních a oběhových problémů, jako je žilní nedostatečnost, periferní onemocnění cév a křečové žíly. Společně s vitaminem E, známým jako vitamin mládí, je zde zastoupen i selen, který má schopnost vázat těžké kovy, a tím snižuje jejich negativní působení v organismu. Nemalou měrou přispívá i k léčbě neplodnosti u mužů.

Zinek pomáhá léčit prostatické potíže a mírnit akné. Beta karoten ochraňující před ultrafialovým zářením, předčasným stárnutím kůže a vznikem vrásek. Přípravek celkově pomáhá zbavovat tělo jedů a škodlivin nahromaděných vlivem znečistěného životního prostředí a je užitečným pomocníkem v obraně proti civilizačním nemocem.

 


 
Doporučené dávkování :
Dospělí 1 tableta 1x denně.
 
Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

Obsah: 60 tbl.


Informujte mě, až bude k dispozici