ProstUrin® - 90 tbl., při potížích s prostatou

Na prostatu profesionálně.

341,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Na prostatu profesionálně.

L-cystein je v přírodě se vyskytující aminokyselina, která se podílí na struktuře bílkovin, podporuje růst vlasů. 

Beta sitosterol v těle působí jako regulátor činnosti řady enzymů. Největší význam má při blokaci enzymu, který provádí přeměnu testosteronu na dehydrotestosteron (DHT). Zvýšené množství DHT je dáno biologickým stárnutím a je často provázeno změnami, jako je například zvětšení prostaty nebo vypadávání vlasů.
 
Zinek přispívá k plodnosti a reprodukci, udržuje normální hladinu pohlavního hormonu testosteronu v krvi.
 
Obsažený vitamin C snižuje míru únavy a vyčerpání.
 
Vitamin D zároveň přispívá k udržení stavu kostí a zubů, napomáhá funkci imunitního systému. 

Přípravek ProstUrin® umožňuje účinně předcházet a řešit obtíže spojené s onemocněním prostaty. Obsahuje ucelený komplex účinných látek s ověřeným blahodárným účinkem na prostatu a močové cesty. Hlavními účinnými látkami jsou kvercetin, l-cysteinu a beta sitosterol, působící spolu s minerály zinkem a selenem a vitaminy C a D. Kvercetin je látka přírodního původu, flavonoid, obsažený hojně v zelenině a ovoci s širokým polem působnosti. Doporučuje se ho užívat zejména při obtížích s prostatou, při dně, senné rýmě, kopřivce a atopických ekzémech. Působí i preventivně proti šedému zákalu. Silný antioxidant l-cystein pomáhá nejen při prostatických obtížích. Navíc podporuje růst vlasů a zamezuje jejich vypadávání.

Beta sitosterol v těle působí jako regulátor činnosti řady enzymů. Největší význam má při blokaci enzymu 5-alfareduktázy, který provádí přeměnu testosteronu na dehydrotestosteron (DHT). Zvýšené množství DHT v krvi je dáno biologickým stárnutím a je vždy provázeno degenerativními změnami, například zvětšení prostaty a nadměrné vypadávání vlasů. Vitaminy C a D posilují obranyschopnost organismu a vitamin D dále zefektivňuje ukládání vápníku do kostí. Vliv zinku na urogenitální systém je značný. U malých chlapců je nezbytně nutný k řádnému vývinu všech rozmnožovacích orgánů, u dospělých mužů je podmínkou pro normální funkci prostaty, používá se i při léčbě neplodnosti. Podle nejnovějších výzkumů ovlivňuje zinek i mozkovou činnost a duševní svěžest. Selen funguje v organismu jako antioxidant. Nízký příjem selenu v potravě nepříznivě ovlivňuje především kardiovaskulární systém a zvyšuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění. Pravidelné užívání přípravku ProstUrin® napomáhá při prostatických potížích a má příznivý vliv na impotenci a neplodnost. Pro zvýšení účinku doporučujeme spolu s přípravkem ProstUrin užívat také rybí olej OMEGA 3 a vitamin E, přípravek je vhodný i pro diabetiky. 

 
Doporučené dávkování :
1 tableta 1x denně, s jídlem nebo po jídle.
 
Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno ženám a dětem. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 Obsah: 90 tbl.


Informujte mě, až bude k dispozici