Archive: January, 2020

Víte, jak zmírnit příznaky nadýmání?

Řadíte se mezi jedince, kteří mají s plynatostí problém? Potom pozorně čtěte, protože se dozvíte několik dobrých rad, jak s tímto zdravotním problémem zatočit a to za pomoci několika přírodních prostředků. V případě, že vám nepomůže jeden, není nic jednoduššího, než vyzkoušet další. Je zde vysoký předpoklad zbavení se veškerých zdravotních problémů a to vcelku v krátkém čase.

January 16, 2020 Zdraví
přečíst více
Víte, proč vám nejde zhubnout?

Pro získání vysněné postavy je zapotřebí především dvou hlavních aspektů. Jedná se o zvýšenou pohybovou aktivitu a správného stravování a to zejména po ránu. Ale pozor. Může se totiž stát, že si v dobré víře a snad i ve snaze snídat co nejzdravěji, nakládáte na talíř nutričně chudé jídlo. A co když je právě takové jídlo navíc plné skrytých kalorií?

January 12, 2020 Diety
přečíst více
Víte, jak na detoxikaci těla?

Detox je cizí slovo, v současnosti používané ve velkém. V překladu se jedná o zbavení se jedů v organismu. Celkově si pod tímto názvem můžeme představit ledacos a to od radikálních metod, co se narkomanů týká, přes různé výplachy střev, všelijakých půstů a životu na ovocných šťávách, až po jemnější metody, které vedou k důkladnému očištění našeho organismu. Jedná se o velmi rozumnou dietu, ke které se přiklání spousta výživových odborníků.

January 7, 2020 Diety
přečíst více